A Veszprém Megyei Női Keresztpályás Labdarúgó bajnokság helyezésének eldöntése:

Nyirespuszta - Bakonyi Ászok SE 2 : 7 végeredmény Törölve
Nyirespuszta kapja a 3 pontot 3 : 0 gólkülönbséggel

JÁÉV SE Várpalota - Bakonyi Ászok SE 1 : 10 végeredmény Törölve
JÁÉV SE Várpalota kapja a 3 pontot 3 : 0 gólkülönbséggel

Bakonyi Ászok SE - Badacsonytördemic 13 : 2 végeredmény Törölve
Badacsonytördemic kapja a 3 pontot 3 : 0 gólkülönbséggel

NLC – Ajka - Bakonyi Ászok SE 1 : 9 végeredmény Törölve
NLC – Ajka kapja a 3 pontot 3 : 0 gólkülönbséggel

Bakonyi Ászok SE - Hárskút 7 : 0 végeredmény Törölve
Hárskút kapja a 3 pontot 3 : 0 gólkülönbséggel

2011.06.12.

a)        A női keresztpályás bajnokság végső sorrendjét (helyezés) a 22. bajnoki forduló mérkőzéseinek eredményei döntik el.
b)        A helyezések az őszpontszám alapján kialakított rangsor szerint kerülnek megállapításra.
c)         A mérkőzés győztes csapata 3pontot, döntetlen eredmény esetén mind két csapat 1-1 pontot kap (kapott). Vereség esetén a csapat nem kap (ott) pontot.
d)        A Veszprém Megyei Női Keresztpályás Labdarúgó Bajnokság első helyezet csapata a legtöbb pontot szerzett sportszervezet, utolsó helyezet csapata a legkevesebb pontot szerzett sportszervezet.
e)        Azonos pontszám esetén a sorend az alábbiak szerint kerül meghatározásra:
7, sorsolás
f)          Az „ E” pontban foglaltaktól eltérőn, kizárólag a megszerzett pontok alapján kerül meghatározásra a Bajnoki cím!
g)        Amennyiben a végső sorrend (Bajnoki cím) a 22 forduló alapján (pontszám egyenlőség) nem határozható meg úgy a jelen versenykiírás 9. pontban foglaltak érvényesülnek.
9, A Bajnoki cím megszerzésének speciális szabályai:
Amennyiben a bajnoki cím nem dönthető el kizárólag a megszerzett pontok alapján (pontegyenlőség) úgy az azonos pontszámmal rendelkező sportszervezetek rájátszásos formában lebonyolított, egymás között lejátszott oda-visszavágómérkőzéseken döntik el az alábbiak szerint:
a)     Két sportszervezet pontegyenlősége esetén két mérkőzésen dől el az első hely az alábbiak szerint:
1, Az a sportszervezet végez a Veszprém Megyei Női Keresztpályás Labdarúgó Bajnokság első helyén, amelyik mind két mérkőzést megnyeri, vagy győzelem és döntetlen eredményeket ér el, vagy egy győzelem és egy vereség esetén pozitív a gólkülönbsége, illetve azonos gólkülönbség esetén idegenben több gólt szerzett.
2, A két mérkőzés rendes játékideje után azonos a pontszám és ugyanazon mérkőzés eredmény született mind két találkozón, akkor a második mérkőzést követően 2x15 perces hosszabbítás következik. Amennyiben a hosszabbításban mind két sportszervezet azonos számú gólt ér el, akkor az első helyet az idegenben szereplő sportszervezet szerzi meg, mivel az idegenben elért gólok döntetlen eredmény esetén duplán számítanak.
3, Amennyiben a hosszabbításban nem esik gól, úgy az első hely a bűntetőpontról elvégzett rúgásokkal (9m-s) dől el a labdarúgás játékszabályainak rendelkezése szerint. (bűntető párbaj szabályai alapján (5 – 5) majd felváltott rúgásokkal)