Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

IV.Mónika Kupa Ajka

2011.02.18
Meghívó!
Örömmel értesítünk, hogy a Női Labdarúgó Club Ajka, és az ajkai Mónika Fagylaltozó (Tulajdonosa: Nardai Károly) szponzorálásával, negyedik alkalommal rendezi meg
Mónika Kupa Ajka
Keresztpályás női labdarúgó tornát, amely összesen 6 alkalommal kerül megrendezésre. A vándorserleget 2. alkalommal elnyerő csapat azt véglegesen elnyeri.
Helye: Ajka Sport és Szabadidő Centrum / Alupálya/
Ideje: 2011. Május 08.vasárnap 8h 00 - 13h 30
Nevezési díj: 7500Ft/ csapat
Célja: Hagyományteremtés, a női labdarúgás népszerűsítése
Maximálisan 16 csapat nevezését tudjuk elfogadni.
Részvétel: Kizárólag meghívást kapott csapatok
Nevezési díjat és a nevezést 2011.Április. 20.-ig
Gyenese Csaba 8400 Ajka Tűzoltó út. 17 címre kérjükküldeni (rózsaszín csekken)
Vagy utalással:
Női Labdarúgó Club Ajka
10400810-50505456-56501005

Szabályok: A csapat.12fő játékost és 1 fő edzőt nevezhet. 7+1-es felállás. Játékidő 2X10 perc 1perc szünettel. A keresztpályás játékszabályok alapján./ Kapusról szöglet van, oldalról lehet dobni és rúgni is, szabadrúgásnál 5m-re kell állni a sorfalnak. Sárgalap 3perces kiállítást von maga után. Piros lap esetén a következő mérkőzést is ki kell hagynia a játékosnak. 14. életévét be nem töltött játékos nem szerepelhet a tornán

A végső sorrendet a pontkülönbség, egymás elleni eredmény, a gólarány illetve a több rúgott gól dönti el. Ha ez is azonos, akkor mindkét csapat 3-3 majd 1-1 büntetővel dönti el a végső sorrendet.

Díjazás: I. Helyezett oklevelet + Vándorserleget + kupát + érmet + 20 000Ft jutalmat
              II. Helyezett oklevelet + kupát + érmet + 10 000Ft
 III. Helyezett oklevelet + kupát + érmet +7500FT
             IV.- helyezettől kezdődően Minden csapat oklevél és kupa díjazásban részesül
 Különdíj: - Legjobb játékos (Az edzők szavazata alapján)
                 - Legjobb kapus (az edzők szavazata alapján)
                 - Gólkirálynő (Gólok száma alapján)
                 - Torna szépe (a szponzor döntése alapján)
         kerül kihirdetésre.

Minden csapat részére a torna kezdetekor (megérkezéskor) ásványvizet biztosítunk. Valamint minden csapatnak tortával kedveskedünk.

Tel: 06/70 315 - 4201